Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Nimekas USA muusikaprodutsent võttis Ewerti ja draakonid oma tiiva alla

Ewert and The Two Dragons.
Ewert and The Two Dragons. Autor/allikas: PMScanpix

Ewert and The Two Dragons siseneb järjest jõulisemalt USA muusikaturule. Kuigi bänd on jõudnud juba Ameerikas praegugi tasapisi tuntust koguda, õnnestus neil ka järjekordne triumf - bänd sõlmis lepingu ühe juhtiva produtsendi Ryan Hadlockiga.

Hiljuti valmis Ryan Hadlocki juhtimisel ka ansambli The Lumineers album, mida saatis USAs suur menu - see jõudis müügiarvuga Plaatina staatusesse. Päras seda tõusis ka Hadlocki nimi senisest enam produtsentide nimekirja tippude poole. Temaga asub koostööd tegema nüüd ka Ewert and The Two Dragons.

Hea pakkumine

"Esimest korda käis Ryani nimi läbi umbes aasta tagasi ja läbirääkimised on olnud pikad. Nüüd oleme aga nii kaugel, et sügisel asume uue albumiga tegutsema," rääkis bändi mänedžer Toomas Olljum Menule.

Ewert and The Two Dragons ei võta projekti USA võidukäigu võtmena, vaid pigem võimalusena enda võimeid avardada ja paremini avastada. "Meile on Ryan pigem nagu viies kõrvapaar - selle muusika asjatundja - kes suudab anda meile professionaalset vabadust," selgitas Olljum. "Me ootame temalt ootamatuid ideid ja loomingulist vabadust, mille najal võiks sündida huvitav ja mitmekülgne muusika."

Haistab loomingulist arengut

Kuna Hadlock on praegu USAs niigi tuntud nimi, oli Olljumi sõnul seda suurem üllatus, et produtsent valis välja just nemad. "Projekte, mille vahel valida, oli tal ilmselgelt mitu," rääkis Olljum. Valiku põhjusi võib praegu vaid aimata. "Professionaalne produtsent ilmselt kuuleb selle kohe ära, missuguses bändis on potentsiaali. Ju ta tunnetas neid nüansse ja tundis, et draakonid võiksid talle inspiratsiooni pakkuda. Nii tekib loominguline sümbioos."

Ryan Hadlocki juhtimisel valminud album peaks Ewertil ja Draakonitel valmima 2014. aasta sügiseks.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: