X

Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

Raadio 2 "Muusikanõukoguga" liitub neli uut kriitikut

Raadio 2 saade "Muusikanõukogu" toob sel pühapäeval mikrofonide taha neli uut püsipanelisti, kes hakkavad edaspidi värsket kodu- ja välismaist muusikat arvustama.

"Muusikanõukogu" saatejuht Sander Varusk on avasaateks kokku kutsunud kõik neli kriitikut, kelle seltsis saavad raadiokuulajad edaspidi pühapäeviti muusikamaailmas toimuval kõrva peal hoida. Nendeks on Alvar Loog, Koit Raudsepp, Kaspar Kütt ja Anders Melts.

Alvar Loog on kultuurikriitikuna kajastanud viimase kolme aastakümne jooksul ooperit, sõnateatrit, ilukirjandust, filosoofiat ning popmuusikat.

Anders Melts on tumemuusika spetsialist, plaadipoodide erudiit, raadiosaatejuht ja DJ, kes kuulajatele tuttav saadetest "Röntgen" ja "Meloturniir" ning ansamblitest Forgotten Sunrise ja Deceitome.

Kaspar Kütt on silma paistnud muusikaviktoriinidel. Noor tegija, kel nüüdseks omajagu kogemust ka muusika ja ajakirjanduse valdkonnas.

Koit Raudsepp on Raadio 2 elav legend, kes pakub kuulajatele igal argiõhtul kõige värskemaid muusikauudiseid. Raadio 2 selle loomisest saati seotud olnud Raudsepp on kuuel korral olnud nomineeritud aasta muusikaajakirjaniku kategoorias.

11. veebruari "Muusikanõukogus" on kõik kriitikud korraga koos, edaspidi hakkavad panelistid vahelduma ja saatega on liitumas ka külalised.

"Muusikanõukogu" on Raadio 2 eetris pühapäeviti kell 13.05.

Toimetaja: Rasmus Kuningas

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: