X

Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

Jaanuar toob ETV ja ETV2 ekraanile uued sarjad

"Nolly" Autor/allikas: Pressimaterjal

ETV ja ETV2 pakuvad jaanuaris värvikat valikut sarjadest, kuhu jagub nalja, põnevust ja ka tõsielulisi sündmuseid.

"Elukaaslased"
Alates 15. jaanuarist esmaspäeviti kell 22.45 ETV2-s

"Elukaaslased" Autor/allikas: pressimaterjal

Draamakomöödia kahest üksildasest naabrist, kelle saatus ootamatult kokku viib. Hiljuti lahutatud Sam (Youssef Kerkour) plaanib enesetappu, kui tema naaber Anna (Katherine Parkinson) saab südamerabanduse ja vajab abi. Armastusest pettunud naabrite kummalisest kokkupuutest saab alguse romantiline ja naljakaid keerdkäike täis lugu.

Kuueosaline sari on täispikkuses nähtav ka Jupiteris.

"Kirjanike radadel Richard E. Grantiga"
Alates 18. jaanuarist neljapäeviti kell 22.05 ETV-s

"Kirjanike radadel Richard E. Grantiga" Autor/allikas: pressimaterjal

Richard E. Grant pakib kaasa kohvritäie riideid ja raamatuid ning reisib läbi mitmed paigad, kust tuntud kirjanikud on inspiratsiooni ammutanud. Tema teekond kulgeb läbi Prantsusmaa, Itaalia ja Hispaania. Sarja esimeses osas rändab mees läbi Lõuna-Itaalia, külastades kohti, mille kultuur ja ajalugu on mõjutanud mitmeid kirjanikke Charles Dickensist Robert Harriseni.

"Vigil" teine hooaeg
Alates 19. jaanuarist reedeti kell 21.40 ETV-s

"Vigil" Autor/allikas: pressimaterjal

Briti ülimenuka põnevussarja "Vigil" teine hooaeg viib õhuvägedesse, kuhu uurijad Amy Silva (Suranne Jones) ja Kirsten Longacre (Rose Leslie) saadetakse uurima katastroofiga lõppenud relvakatsetust, mille käigus hukkub seitse teenistujat. Õhuväe juhtkond arvab, et süüdlane on käes ning uurimine tuleks võimalikult kiiresti lõpetada, kuid Amy ja Kirsten pole selles veendunud.

ETV näitab reedeti korraga sarja kaks osa. Alates 19. jaanuarist näeb "Vigili" mõlemat hooaega Jupiteris.

"Nolly"
Alates 27. jaanuarist laupäeviti kell 21.35 ETV-s

"Nolly" Autor/allikas: Pressimaterjal

Kolmeosaoline elulooline sari Briti legendaarse seebistaari Noele Gordoni hiilgeaegadest ja järsust langusest. Näitleja Noele Gordon aka Nolly mängis peaosa populaarses Briti seebiooperis "Crossroads", mis tegi ta kuulsaks kogu riigis. Seda hetkeni kuni stuudioboss otsustas tema lepingu lõpetada ja elu, millega naine oli 18 aastat järjest harjunud, kokku varises. Nimiosalist kehastab hinnatud näitleja Helena Bonham Carter.

"Sherwood"
Alates 28. jaanuarist pühapäeviti kell 22 ETV-s

"Sherwood" Autor/allikas: Pressimaterjal

Kriminaalsarja tegevus leiab aset sünge minevikuga kaevanduskülas, kus püsivad 1980. aastate kaevurite streikide ajal tekkinud lõhed. Kui kaks kohalikku ootamatult tapetakse, hakatakse seoseid tõmbama just toonase ajaga. Kõikjal valitsev umbusk tekitab pingeid kogukonna sees, aga eriti võimu vastu. Pingelises õhkkonnas hakkavad ühiselt juhtumit lahendama kohalik uurija Ian St Clair (David Morrissey) ja Londonist saabunud Kevin Salisbury (Robert Glenister).
Kõrgelthinnatud sari esitati kolmele BAFTA auhinnale, kõrvalosa eest pälvis auhinna Adeel Akhtar. Sarja aluseks on 2004. aastal aset leidnud mõrv.

Toimetaja: Karmen Rebane

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: