X

Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

ETV uus tõsielusari saadab suurperet reisil läbi Euroopa

Mis juhtub, kui panna ühte autosse ema-isa, seitse last ja koduloomad ning võtta ette kuudepikkune reis Lõuna-Euroopasse? ETV uus tõsielusari "Segasummasuvila ratastel" kutsub esmaspäeval kell 20 kaasa perekond Kesküllade värvikirevale seiklusele läbi Euroopa.

Viljandimaal elavad Anni ja Tarvo Keskülla otsustasid möödunud aasta sügisel ette võtta seiklusterohke väljakutse ja minna koos oma seitsme lapse ning lemmikloomadega mitmeks kuuks Lõuna-Hispaaniasse.

"Oleme Eesti risti-põiki läbi sõitnud ja tahame oma lastele maailma näidata ning neist eurooplased kasvatada. Läksime sel korral ka päikest otsima, et suve veidi pikendada ning omal nahal tunda, kas lastega on soojas kliimas lihtsam või hoopis raskem toimetada," selgitas pereema Anni Keskülla ideed seitsme lapsega autoreis ette võtta. Koos vanematega lähevad reisile kõik pere lapsed mõnekuusest pesamunast teismelisteni: Alissa (11), Jonatan (10), Jonas (6), Robin Lukas (4), Larsen (3), Anna Lovisa (1) ja Lasse Rasmussen (4 kuud).

Esmaspäeviti ETV eetris olev tõsielusari "Segasummasuvila ratastel" saadab Kesküllade pere nende autoreisil Hispaaniasse ja tagasi ning annab ettekujutuse ühe suurpere argistest tegemistest nii koduses Eestis kui ka soojal lõunamaal. Kokku kestis reis koos sõiduga kolm kuud, sellest kaks kuud elati kohapeal, et kohalike eluga paremini tuttavaks saada.

Anni ja Tarvo jaoks ei ole ettevõtmine esmakordne, sest varem on suure perega sel moel käidud ka Taanis. Küll aga on iga reis omamoodi ja ka Hispaaniasse minnes ei lasknud väljakutsed end pikalt oodata – septembris teele asunud pere seisis esimeste takistustega silmitsi juba Eestimaa pinnal, sest veel enne piiriületust läks nende auto katki.

"Segasummasuvila ratastel" alustab ETV-s esmaspäeval, 8. jaanuaril kell 20.

Toimetaja: Karmen Rebane

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: