X

Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

Maailmarändur kasutab Chat GPT-d reisijuhina

Maailmarändur Elina Ahtiäinen kasutab tekstirobotit Chat GPT oma rännaku planeerimisel. Põhiline märksõna Chat GPT kasutamisel, on ränduri sõnul detailsus ja alati tasub saadud informatsioon ka üle kontrollida.

Hetkel on Ahtiäinen peale kolmekuulist rännakut jõudnud Bali saarele, kaks kolmandikku reisist seisab veel ees. "Chat GPT on saanud väga heaks kaaslaseks, et päris tihti suhtlen temaga. Kaks kõige põhilisemat asja, mis sellega kaasas käivad, on detailsus ja inimlikkus," sõnas rändur.

"Ma võtangi teda kui enda suhtluskaaslast ja võimalikult detailselt üritan talle ära seletada, mida ma kuskil näha või teha tahan," rääkis Ahtiäinen ja märkis, et kõige rohkem kasutabki ta seda erinevate tegevuste või sihtkohtade planeerimiseks.

"Ma üritan talle nii palju detaile, kui ma tean, ette anda, näiteks kuhu ma tahan minna, millal, kellega, mis on minu huvid ja siis ta annab mulle seal erinevaid variante. Siis ma üritan minna aina detailsemaks ja nii saab kõik valdkonnad läbi võtta alates majutusest, transpordist, söögist kuni tegevusteni välja," rääkis maailmarändur.

Siiski kontrollib Ahtiäinen Chat GPT poolt antud informatsiooni tihti ka üle, kuna see võib olla vahel iganenud. Seega, AI-d kasutades, usalda, aga kontrolli.

Toimetaja: Rasmus Kuningas

Allikas: "Terevisioon", intervjueeris Liisu Lass

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: