X

Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

Raadio 4 heategevuslik "Jõulurõõmu kuulutus" toetab vähihaigete laste ravi

Raadio 4
Raadio 4 "Jõulurõõmu kuulutus"

Raadio 4 pika ajalooga heategevusprogramm "Jõulurõõmu kuulutus" toetab tänavu kuulajate abiga vähihaigeid lapsi ja Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liitu.

Raadio 4 juubeliaastal ja 30 aastat pärast esimest "Jõulurõõmu kuulutust" kutsub R4 kuulajaid kaasa mõtlema ja aitama peresid, kes seisavad silmitsi lapse vähidiagnoosiga. Lapse haigestumine on raskeks väljakutseks kogu perele ja igasugune abi ning tugi vajalik. Raadio 4 koostööpartner on Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit, kes aitab kuulajate annetuste toel soetada peredele vajaminevaid ravimeid.

Raadio 4 heategevusprogramm "Jõulurõõmu kuulutus" käivitub 24. detsembril ja kestab 7. jaanuarini. Heategevussaated on Raadio 4 eetris iga päev kell 16.05. Helistades tasulisele annetusnumbrile saab saates õnnitleda oma lähedasi või tervitada sõpru ja kolleege.

"Jõulurõõmu kuulutuse" telefonid on avatud 18. detsembrist 7. jaanuarini. Helistades numbrile 900 70 23 saab annetada 5 eurot, numbrile 900 70 24 helistades on annetussumma 15 eurot.

Oma toetuse saab teele panna ka ülekandega Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu arvele:

Saaja: Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit
Swedbanki konto: EE402200221064019719
Selgitus: Raadio 4

Pangaülekandega annetades ootab Raadio 4 õnnitlusi koos ülekande koopiaga e-posti aadressil [email protected] või aadressile Raadio 4, Gonsiori 21, Tallinn 10147.

Raadio 4 heategevusprogramm "Jõulurõõmu kuulutuse" sai alguse 1993. aasta detsembris. 30 aasta jooksul on Raadio 4 kuulajad aidanud paljusid lapsi Eestimaa erinevais paigus. Panuse eest heategevusse on Raadio 4 tunnustatud ka UNICEF-i Sinilinnu aastapreemiaga.

Toimetaja: Rasmus Kuningas

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: