X

Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

Raadio 2 "Muusikanõukogu" juhib uuest aastast Sander Varusk

Sander Varusk
Sander Varusk Autor/allikas: Kairit Leibold/ERR

Raadio 2 "Muusikanõukogu" hakkab uuest aastast juhtima Sander Varusk. Muutub ka saate kriitikute toimkond.

Detsembris on viimast korda kuulajate eest "Muusikanõukogu" praegune koosseis eesotsas saatejuht Raul Saaremetsaga.

"Raul on "Muusikanõukoguga" teinud suurepärast tööd kuulajate muusikamaailma avardamisel. Aitäh talle ja saates muusikat arvustanud kriitikutele selle eest," sõnas Raadio 2 peatoimetaja Margus Kamlat. Ta lisas, et Raul Saaremets otsustas uuel aastal jätkata Raadio 2-s saatega "20. sajandi popmuusika" ning teiste saadete tegemisest praegu kõrvale astuda.

Kamlat kinnitab, et "Muusikanõukogu" jätkab Raadio 2 eetris ka uuel aastal, aga siis juba koos uute tegijatega. "Muusika arvustamise võtab jaanuarist enda õlgadele laiade teadmistega Sander Varusk, kelle muusikalised valikud jõuavad kuulajateni ka argiõhtuti omanimelises saates. Uue saatejuhiga koos teeb täieliku uuenduskuuri läbi ka saate kriitikute seltskond." Peatoimetaja sõnul soovitakse "Muusikanõukogu" kriitikute ringi laiendada, saate uus koosseis avaldatakse detsembri jooksul.

"Muusikanõukogu" praegune koosseis Raul Saaremetsa, Siim Nestori ja Valner Valmega on sel aastal Raadio 2 eetris veel üks kord ja seda 15. detsembril kahetunnise erisaatega.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: