Eesti Laulu juhivad taas Tõnis Niinemets ja Grete Kuld

Eesti Laul 2023
Eesti Laul 2023 Autor/allikas: Kairit leibold

Eesti Laul tõi 2021. aastal esmakordselt kokku saatejuhtide tandemi Tõnis Niinemetsa ja Grete Kulla. Hoogne paar vedas muusikavõistlust ka 2023. aastal ning Eesti Laulu suurte fännidena võtavad selle rolli vastu nüüdki.

"Minu jaoks on Eesti Laul nagu jõulud või sünnipäev. See aeg aastas, mida ma ootan isegi suurema elevusega kui suve. Ja eriti tore, et sel aastal saab minna jälle Tartusse!" rõõmustab Tõnis Niinemets. Poolfinaal Tartus pole Niinemetsale võõras, esmakordselt juhtis ta Eesti Laulu 2019. aastal just Tartus, toona koos Karl-Erik Taukariga.

Tartusse minemise üle tunneb elevust ka Grete Kuld. "Poolfinaal Tartus saab olema äge! Toome kohale suure lava, palju kaameraid, 15 poolfinalisti ja kindlasti ka ühe pika redeli, et Tõnis saaks kõrged noodid kätte, sest plaanime ka ise väikese üllatusega lavale astuda."

Eesti Laulu poolfinaal Tartus toimub 20. jaanuaril, finaal Tallinnas 17. veebruaril. Grete Kulda ja Tõnis Niinemetsa saab näha 6. ja 7. novembril juba "Ringvaate" saates, kus nad avalikustavad tänavused võistlejad.

Toimetaja: Rasmus Kuningas

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: