Kitty Florentine: minu otsene eesmärk ei ole teistsugune olla

Foto: Martin Kosseson

Alternatiivmuusikat viljelev Kitty Florentine sõnas "Terevisioonis", et tema otsene eesmärk ei ole teistest erineda, vaid teha seda, mis talle endale meeldib.

Muusikaga on Kitty Florentine juba pikemat aega seotud olnud. "Ma olin umbes kaheksa-aastane, kui ma hakkasin Horre Zeigeri bigbändis solistiks ehk mul on üsna tugev džässi ja soul'i baas," selgitas ta.

Eelmisel aastal debüütalbumi avaldanud muusik saab inspiratsiooni loodusest ja tekstuuridest. "Mulle meeldib, kui ma kuulen muusikas midagi, mille puhul on tunne, et ma saan seda katsuda," lausus ta.

Kindlat piirangut, kellele ta muusika meeldida võiks, pole Kitty Florentine paika pannud. Ta usub, et tema sihtrühma kuuluvad kõik, kellele ta muusika mingisugust mõju avaldab.

Laulja selgitas, et tema otsene eesmärk pole teistsugune olla. "See ei ole eraldi ettevõtmine, vaid teen lihtsalt niimoodi, kuidas sisetunne on," sõnas ta ning lisas, et kõige lihtsam on just endale kindlaks jääda. "Ma arvan, et kõige parem lend on, kui sa teed enda moodi."

Toimetaja: Karmen Rebane

Allikas: "Terevisioon", intervjueerisid Juhan Kilumets ja Katrin Viirpalu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: