Hooldustööde tõttu võib ERR-i veebikanalites esineda subtiitrite tõrkeid

Subtiitrid
Subtiitrid Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Eesti Rahvusringhääling viib veebiplatvormidel läbi hooldustöid, mille tõttu võib televeebidest ja Jupiteri Android telerakendusest programme vaadates esineda tõrkeid subtiitrite kuvamisel.

Teenuse parandamise eesmärgil viib ERR läbi hooldustöid, mille käigus esineb televeebide järelevaatamises ajutisi tõlkesubtiitrite tõrkeid ja mõnedel sarjadel-filmidel subtiitrid puuduvad. Subtiitrite kuvamine on ajutiselt häiritud ETV, ETV2 ja ETV+ televeebides aadressitel etv.err.ee, etv2.err.ee ja etvpluss.err.ee. Teleris kuvavaid tõlkesubtiitreid hooldustööd ei mõjuta.

ERR soovitab telekanalite veebist järele vaatamisel eelistada Jupiteri ja Lasteekraani lehekülgesid jupiter.err.ee ja lasteekraan.err.ee, venekeelse sisu puhul Jupiter+ aadressil jupiterpluss.err.ee.

Süsteemide uuendamine mõjutab subtiitreid ka telekanalite otsevaatamisel Jupiteri Android TV-äpist. Hetkel puuduvad Jupiteri Android-süsteemile loodud telerakenduses tõlkesubtiitrid telekanalite otsevaatamisel, sarjade ja filmide järelevaatamisel kuvatakse tõlkesubtiitreid nii Jupiteri lehel veebis kui ka teleäpis.

Hooldustööd võivad subtiitrite kuvamist mõjutada mitme päeva vältel, ERR palub vaatajatelt mõistvat suhtumist.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: