Eesti Tantsuagentuur tähistab 25. sünnipäeva juubelikontserdiga "Tähistades tantsu"

Eesti Tantsuagentuuri tähistab 25. sünnipäeva kontserdiga “Tähistades tantsu”
Eesti Tantsuagentuuri tähistab 25. sünnipäeva kontserdiga “Tähistades tantsu” Autor/allikas: Pressimaterjal

25. oktoobril toimub Alexela Kontserdimajas kontsertlavastus "Tähistades tantsu", kus ühel õhtul saavad tervikuks kokku Eesti Tantsuagentuuri koreograafide viimaste aastate parimad tantsunumbrid erinevatest žanritest.

Vaheldusrikas kolmeosaline tervik pakub tantsuelamusi balletist tänavatantsuni ja polkast rokini, Broadway kabaree glamuursest atmosfäärist hingestatud kaasaegse tantsu ja abstraktse avangardini. Lavale astuvad nii professionaalsed tantsukunstnikud kui ka tantsukooli õpilased. Muusika kõlab ETA Starlight Cabaret artistide Irina Haagi, Kristiina Renseri, Kalle Sepa ja Bert Pringi esituses.

Eesti Tantsuagentuuri juhataja Raido Bergsteini sõnul pakkus kõiki ETA tegevusi lavale toova kontserdi lavastamine väljakutseid. "Meil on ühe katuse all koos tantsukunst ja tantsuharidus, väiksemad otsingulised loometööd ja suured festivalid ning revüülavastused, mis kõik kõnetavad publikut omal moel." Lavastustiim leidis Bergsteini sõnul mõnusa tasakaalupunkti ning juubelikontsert võtab ETA mitmekülgsed tegevused meeleolukalt ja kõnekalt kokku. 

Eesti Tantsuagentuur (ETA) tegutseb alates 1998. aastast. ETA eesmärk on tantsukunsti jätkusuutlikkuse ning kvaliteedi tagamine Eestis, nüüdisaegse ja professionaalse tantsuõppe, loome- ja esinemisvõimaluste pakkumine tantsukunstnikele, tantsuõpetajatele ning tantsuga tegelevatele lastele ja noortele. ETA koordineerib ETA teatrisaali ja Tantsumenüü etendusprogramme, Festivali Koolitants koos lisategevustega, ETA Tantsukooli, revüüteatri Starlight Cabaret' ja Tantsuansambli Lee tegevust ning koostöös Eesti tantsukunstnikega loome- ja arenguplatvormi Tantsuruum.

Toimetaja: Rasmus Kuningas

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: