Jõhvi kontserdimajas toimub pühapäeval Koolitantsu suurlavastus

Foto: ERR

Jõhvi kontserdimajas käivad koreograafide Kadi Aare ja Maarja Pruuli juhendamisel proovid, et pühapäeval tuua lavale üleriigilise Koolitantsu Kompanii 14. lennu lavastus "Kui ma veel noor ja jumal olin".

Lisaks 60 noorele tantsijale on lavastusse kaasatud bänd, artistid Kelly Vask ja Säm ning Kohtla-Järve gümnaasiumi segakoor.

Tantsulavastuses osalev Tartu Ülikooli üliõpilane Selinda Marie Rosalie Särev ütles, et proovides tuli korraga palju uut infot, mis tekitas alguses hirmu, millest aitas üle saada usaldus koreograafide vastu. "Usaldan väga meie koreograafe, usaldan kaastantsijaid, usaldan ennast ja nüüd ongi palju kindlam tunne," ütles ta.

Koolitantsu peakorraldaja Raido Bergstein ütles, et Koolitantsu Kompanii mõte ongi usaldust õppida. "Endast maksimum anda lühikese ajaga ja hästi fokuseeritult töötada. Näidata noortele, kuidas lavaartisti töö päriselt käib," lausus Bergstein.

Lisaks 15. oktoobrile on etendused Jõhvi kontserdimajas kavas ka 5. ja 6. novembril.

Toimetaja: Aleksander Krjukov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: