Heleza lõpetas mitmeaastase loomingulise pausi uue topeltsingiliga

Heleza
Heleza Autor/allikas: SMW Baltics

Heleza lõpetas mitu aastat kestnud loomingulise pausi uue topeltsingliga. Lood kannavad pealkirja "Ainult täna" ja "Nagu polekski homset" ning neile valmis ühine muusikavideo.

Kui varem võis Heleza nime seostada pehme raadiopopiga, siis värske muusika on julgem ning astub elektroonilise muusika rada. "Naistel on tõsine ühiskondlik surve olla armas, pehme, ideaalne, süütukene. Uute lauludega ma murran sellest mustrist välja," teatas Heleza.

"Kõik on alati arvanud, et ma olengi see väike armas pehme häälega tüdruk, aga seekord ma julgen olla seksikam, kasutada rohkem naiselikkust. Ma olen selle ajaga inimesena nii palju kasvanud," rääkis laulja, kelle viimane soolosingel ilmus pea kaks aastat tagasi.

"Nagu polekski homset" valmis Eesti produtsendi Markus Palo käe all, laulu "Ainult Täna" käis Heleza salvestamas Soomes. "Sõitsin Soomest laevaga tagasi ja sain aru, et need kaks laulu lähevad omavahel perfektselt kokku. Ma olin alateadlikult loonud varem valminud loole jätku."

Lood kõnelevad suhetest ning peegeldavad olukordi, mida lauljatar on ise kogenud. "Ainult täna" kujutab suhet, kus kumbki osapool täpselt ei tea, mis edasi saab, kuid nauditakse hetke.

"Esimesed kuus kuud, kui ma oma poiss-sõbraga kohtamas käisin, ei saanud ma otseselt aru, mis me täpselt oleme. Ei tulnud kordagi jutukski. Üks hetk ma siis küsisin temalt, kas ta kavatseb mind oma tüdrukuks küsida või mitte. Ta vastas, et me oleme juba esimest kohtingust koos olnud," naeris Heleza. "Tema peas olid otsused tehtud juba, mind lihtsalt ei informeeritud sellest."

"Nagu polekski homset" peegeldab seevastu suhte sügavamaid hetki. "See on kirjutatud eelmisel aastal, mil meil oli tõsisem proovikivi käsil. Eks need tulevadki suhte viiendal-kuuendal aastal, selleks hetkeks oled end teise inimese ees täiesti lahti laotanud. Kõige lihtsam oleks sel hetkel lahti lasta, aga ma teadsin, et ma ei kavatse seda teha," meenutas Heleza.

Toimetaja: Karmen Rebane

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: