Viljandi pärimusmuusika festival otsib tunnusnäo loojat

Viljandi pärimusmuusika festival
Viljandi pärimusmuusika festival Autor/allikas: Muumi

Tuleval suvel mustritele ja jälgedele keskenduv Viljandi pärimusmuusika festival otsib pärimuspeole uut tunnusnäo loojat.

Viljandi pärimusmuusika festival võtab 2024. aastal luubi alla pärimusmuusika isikupärased kõlamustrid, mis aitavad erinevate rahvaste kultuurilist eriilmelisust tugevdada ning ära tunda.

Mustrid ehk kindlale traditsioonile omased korduvused määravad esitatava loo päritolu ning jätavad selgeid ja inspireerivaid jälgi, mis kutsuvad järgima ja avastama, matkima ja varieerima.

Festival teeb kummarduse neile aastasadade vältel väljakujunenud nähtustele, mis on maailma rahvaste kultuuri väga olulisteks osisteks, lausa alustaladeks, ja mis jätavad selgeid järgimisväärseid jälgi.

Võistlusel soovitakse näha töid, mis kajastavad 2024. aasta peo teemat "Mustrid ja jäljed". Konkursil osalejatel tuleb kujundada PDF-formaadis plakat, millel on kirjas festivali nimi ja teema, toimumise aeg, ametlik sümboolika ning veebiaadress. Parima kujunduse valib välja festivali korraldusmeeskond. Võistlustöid saab esitada kuni 11. novembrini.

Toimetaja: Karmen Rebane

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: