Raadio 2 uus digiraadiokanal pakub ööpäev läbi alternatiivpoppi

Raadio 2 DAB-kanal R2. Altpop
Raadio 2 DAB-kanal R2. Altpop Autor/allikas: Siim Lõvi/ERR

Raadio 2 avas oktoobris uue sõsarjaama – digiraadiokanali R2 Altpop. Jutu- ja reklaamivabas kanalis kõlab kogu ööpäeva alternatiivpopp.

R2 Altpop DAB-kanal mängib alternatiivmuusikat nii Eesti kui ka välismaa artistidelt. Digiraadio R2 Altpop on R2 esimene sellelaadne testkanal, mis on uudiste-, jutu- ja peavoolumuusikavaba. Altpopi kanal sobib kuulajatele, kes soovivad vaheldust edetabelihittidele.

DAB (Digital Audio Brodcasting) on digitaalse raadioringhäälingu standard. DAB-kanali kuulamiseks läheb vaja DAB+ signaali vastuvõtu toega seadet. Enamikel uuematel autodel on DAB+ vastuvõtu võimalus olemas, samuti toetavad seda osad raadioaparaadid. R2 Altpopi kanali leiab kõrvuti teiste DAB-kanalitega.

Altpopi muusikavalikut saab mobiili- ja nutiseadmetest jätkuvalt kuulata ka R2 veebiraadiote keskkonnas R2 Extra. 24/7 avatud veebikeskkonnas on kuulamiseks kuus jutuvaba muusikalisti – alternatiivmuusikat pakkuva kanali kõrval on lisaks esindatud räpp, popp, rokk, chill ja Eesti muusika.

Toimetaja: Karmen Rebane

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: