Hendrik Relve kutsub kuulajaid saate "Kuula rändajat" salvestusele

Hendrik Relve salapäraste petroglüüfide juures Hondurases
Hendrik Relve salapäraste petroglüüfide juures Hondurases Autor/allikas: Vaido Otsar

12. oktoobril kell 17 toimub ERR-i uudistemajas populaarse Vikerraadio sarja "Kuula rändajat" avalik salvestus, mille fookuses on Kesk-Ameerika loodus, linnad ja inimesed.

Juba 22. hooaega alustanud saatesarjas on tänavu keskmes seiklused Kesk- ja Lõuna-Ameerika paeluvates paikades, avalikul salvestusel jutustab saate autor Hendrik Relve seitsmest Kesk-Ameerika riigist, kus tal õnnestus põhjalikult ringi kolada.

"Elasin seal üle igasugu kentsakaid, põnevaid ja naljakaid seiku," ütles Relve ja tõi näiteks juhtumi Costa Rica rahvuspargis, kus kohalik indiaanlane seltskonnale Kesk-Ameerika kõige mürgisemat konna tutvustas. Mis täpsemalt juhtus, saab kuulata allolevast videost, kus konn isegi näha on.

Ühel varasemal saatesarja avalikul salvestusel sõnas keegi publikust, et kui tavaliselt ütleb üks pilt rohkem kui tuhat sõna, siis raadiost "Kuula rändajat" saateid kuulates ütlevad sõnad rohkem kui tuhat pilti. "Nii hästi ja värvikalt loob Relve kuulajatele kujutluspildid oma rännakutest."

Lapsed miskitode külas Autor/allikas: Hendrik Relve/ERR

"Kuula rändajat" seekordne avalik salvestus toimub neljapäeval, 12. oktoobril kell 17 ERR-i uudistemaja 1. stuudios (Kreutzwaldi 14). Sissepääs on prii.

Saatesari on Vikerraadio eetris pühapäeviti kell 14.05 juba 22 aastat. Saate helirežissöör on Maris Tombach. Arhiivisaateid saab kuulata Vikeraadio kodulehelt.

Toimetaja: Laura Raudnagel

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: