ETV+ ekraanil alustab lõbus viktoriin "Kes küll seda teaks?"

ETV+ telemängu
ETV+ telemängu "Kes küll seda teaks?" saatejuht Anton Aleksejev

ETV+ ootab alates sellest reedest kaasa elama uuele telemängule "Kes küll seda teaks?". Üllatavate küsimustega viktoriini juhib Anton Aleksejev.

Vähetuntud faktid, üllatavad teadmised ja trikiga küsimused – uus telemäng "Kes küll seda teaks?" haarab meeleoluka teadmistekontrolliga, kus vaja läheb nii laia silmaringi, nutikust kui ka head huumormeelt.

Vaatajate silme ees pannakse proovile kaks võistkonda, mida juhivad Artur Tjulenev ja Julia Kornejeva, kellega liituvad igas saates tuntud inimesed. Oma roll on ka stuudiopublikul, kes näitab oma poolehoidu ühe või teise võistkonna taha koondudes.

"Kes küll seda teaks?" põhineb rahvusvaheliselt menukal formaadil, mida on kohandatud vastavalt kohalikele teemadele. Nii jagub saates nuputamist nii laia maailma kui ka Eestit puudutavatel küsimustel. Igas saates otsitakse vastuseid 12 küsimusele 12 erinevas kategoorias. Otsustavaks võib saada kõige viimane küsimus, mis võimaldab meeskondadel oma punkte kahekordistada.

"Kes küll seda teaks?" alustab ETV+ ekraanil sel reedel kell 20.30.

Toimetaja: Karmen Rebane

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: