Galerii: Särina teine päev tõi lavale Claire's Birthday ja Meeliku

Laupäeval tõmmati joon alla kultuurifestivalile Särin, kus teiste seas astusid lavale ansamblid Meelik ja Claire's Birthday.

Festivali teine päev algas lastele mõeldud kontsert-etendusega "Seitse tähte taeva'assa" (Lee Taul ja Merike Paberits). Pärast seda sai näha Joosep Matjuse filmi "Pingeväljade aednik" või võtta osa Kohila Keskkonnahariduse Keskuse programmist "Mikorplast".

Sotsiaalmeediast Jesslapsed konto alt tuntud Merilin Mandel tutvustas oma novembris ilmuvat raamatut "Jess, inimesed!" ning toimus Rapla Väikelinnateatri etendus "Overtoni aken".

Rapla Kaasaegse Kunsti Keskuses linastus Oscarit püüdlev eesti film "Savvusanna sõsarad", pärast mida oli vestlus filmi tegijatega. Oma värsket raamatut tutvustas matkajuht ja fotograaf Romet Vaino. 

Särina filmiprogramm jätkus lühifilmide ja vestlusega "Lühidalt pikkusest", kus vestlesid festivali filmiprogrammi liige Jürgen Volmer ning Eesti Filmi Instituudi filmipädevuse ekspert ning filmimees Mikk Rand.

Kirjanduse programmis esitles oma äsjailmunud neljandat raamatut "Jäävad ainult silmad" Mari-Liis Müürsepp. Lisaks toimus vestlusring kirjanduse tulevikust. Hoovis naerutasid inimesi Fopaa! koomikud.

Muusikat pakkusid Maris Pihlap ja Eik, duo Mann & Juula (Maria Mänd, Juuli Kõrre), Meelik ning Claire's Birthday. Kogu festivalile panis punkti Tiksu DJ-d.

Samuti sai vaadata Martin Siplase fotonäitust "Talling" ja Valter Uusbergi juubelinäitust "Uka-uka mina prii!". 

Toimetaja: Karmen Rebane

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: