A-Rühma uuel singlil "Sama kuumad" teeb kaasa Pearu Paulus

A-Rühm ja Pearu Paulus
A-Rühm ja Pearu Paulus Autor/allikas: Taaniel Malleus

Lugu "Sama kuumad" on ood 1990. aastatele ehk kergelt pöörasele ajaperioodile, mis A-Rühma bändiliikmeid tugevalt vomis.

"Esimest korda Critikali tehtud tausta kuuldes tekkis koheselt ette pilt reividest ja house-muusikast, mis oli minu jaoks artistina väljakujunemisel väga tugevaks mõjutajaks," lausus A-Rühma liige Kozy.

Kozy sõnul tundus Paulus olevat loogiliselt sobiv kaasartist antud loosse. "Meelis Meri, kellega sai juba Must Q ajal koostööd tehtud ning Masa, kellega koos on alustatud hip-hopi mängimist esimestel pidudel, on justkui ideaalsed täiendused," lisas ta.

"Kogu see aeg oli minu jaoks veider virvarr, kus kõik liikus turbokiirusel, elu oli ohtlik ja samal ajal võimalustest pakatav, ning päevad näisid võrduvat aastatega," meenutas Kozy 1990-ndaid. Muusik lisas, et kuigi ta seda aega tagasi ei taha, siis samas ei sooviks ta ka ajastul omandatud kogemusi millegi muu vastu välja vahetada.

"Kuna meie kogu albumi kontseptsioon on kummardus neile, kes meie loomingut on mõjutanud, siis peame tänama ka neid hulle 1990-ndaid, kust osa meist vaevu eluga välja tulid," nentis Genka. "Eks me elasime neid aegu erinevalt, kes paremini, kes halvemini, aga need ajad vormisid meist mehed ja andsid palju ainest, millest sõnu kirjutada."

Singliga koos ilmus ka muusikavideo, mis kasutab 1990-ndate klišeesid, toonitades loo sõnumit - see on korraga tagasivaade, ja samas tunnistamine, et asjad lähevad aja möödudes paremaks. Video režissöör on Hindrek "Masa" Maasik, kes on loonud ka Cool D "Kas sa kuuled" ja Toe Tagi "Pankroti" videod.

A-Rühma album "Reede" ilmub 22. Septembril Sony Music Baltics plaadifirma alt.

Toimetaja: Maiken Tiits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: