Noep ja Malou andsid välja ühise singli "What's Left In Your Mind"

Malou ja Noep staadionikontserdil
Malou ja Noep staadionikontserdil Autor/allikas: Siim Lõvi / ERR

Noepi ja Malou ühine singel "What's Left In Your Mind" räägib vajadusest lülitada välja kõik see, mis on jäänud pähe toppama, soovitades pöörata tähelepanu hoopis oma sisemistele tunnetele.

Värske koostöösingli esmaesitlus toimus Noepi möödunud nädalal aset leidnud staadionikontserdil Tallinna A. Le Coq Arenal.

"Kohtusin Malouga umbes 5-6 aastat tagasi Hamburgis ja sellest ajast saadik olen Instagramis tema karjääri vahelduva eduga jälginud. Eelmise aasta novembris olin Aasias puhkusel, kus kippusin iga päev ikkagi muusikat tegema. Malou oli siis üles pannud story, kus ta mingit laulukirjutamissessiooni oodates oli kiirelt teinud klaveril ühe pala. Mulle jäi see kohe kõrvu, tegin väikese ekraanisalvestuse, kus eraldasin vokaali ning produtseerisin sellest valmis loo," tutvustas Kõpper enda ja Malou koostöö algust. "Kuna Maloule see kohe väga meeldis, siis saigi ühiselt otsustatud, et anname laulu koos välja."

Hawaii juurtega Hamburgi põliselanik Malou muusikat seloomustab vastupidavus ja autentsus. 2019. aastal lõi Malou ka näiteks filmi "Balaya" nimiloo ja tema laulu "Focus" esitleti möödunud aastal uue iPhone'i lansseerimissündmusel. Malou on teinud koostööd veel selliste artistidega nagu Jan Blomqvist, Vinai, Dubdogz, Selva ja Scorz. Tema koostöölugu "Breathing" Ben Böhmeri ja Nils Hoffmanniga on kogunud Sptofys üle 55 miljoni kuulamise.

Toimetaja: Maiken Tiits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: