Liis Lemsalu astub sügisesse uue looga "Planeet L"

Liis Lemsalu
Liis Lemsalu Autor/allikas: Jörgen Paabu

Liis Lemsalu avaldas neljapäeval uue loo "Planeet L". Lugu saadab režissöör Jaan Sinka loodud animeeritud muusikavideo.

Laulja rääkis, et uue looga püüab ta edasi anda hetke, mil kohtad võõrast inimest ning tekib tunne, nagu teaksid teda läbi ja lõhki.

""Planeet L" räägib suurel määral paradoksidest, mis justkui pole meie füüsilises maailmas võimalikud, kuid ometi me kogeme neid. Selle planeedi peal viibides saad kõik vastused – ava ainult oma kõrvad ja süda ning näed, kuidas asjad hakkavad lahti rulluma. Planeet L sümboliseerib meie isiklikku sisemaailma, millesse on võimalik mõnikord ära eksida," lisas ta.

Laulu kaasautor on Sofia-Liis Liiv. "Mul puudus enne selle loo kirjutamist kogemus Liisiga koostööd teha, seega ei tekitanud ma meelega mingeid ootusi ega lootusi, vaid lasin asjal lihtsalt voolata. Mulle sobis laulu kirjutades Liisi otsekohesus ja avatus, sest nii oli lihtne edasi liikuda. Kui idee meeldis, tegelesime sellega rohkem süvitsi, kui ei, siis lasime sellest nö lahti, kuna kõigi siht oli ju siiski midagi meeldivat valmis "küpsetada"," sõnas ta.

Lemsalul oli algusest peale kindel visioon, et uue loo videos ta ise kaasa ei löö, vaid tuleb animeeritud muusikavideo, mis sobib nii suurtele kui väikestele. Pildikeele looja on režissöör Jaan Sinka.

"Liis pani kokku uhke presentatsiooni, millest lähtuvalt oli väga lihtne luua mänguline maailm ja olustik, kus meie protagonist toimetab. Meelelahutusliku, kuid looga kooskõlas oleva muusikavideo peategelaseks on roosa rõõmus ja positiivne tüüp, kes kogeb maailma ja otsib teed tagasi oma koduplaneedile," rääkis Sinka.

Toimetaja: Karmen Rebane

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: