"Ringvaate" reporterid panid Tallinna liikluse erinevate sõiduvahenditega proovile

"Ringvaate" reporterid Heleri All, Christel Karits, Hannes Hermaküla ja Jüri Muttika panid erinevate sõiduvahenditega Tallinna ummikud ja teedeehituse proovile.

"Ringvaade" avas uue hooaja lõbusta võistlusega, kus tuli aja peale punktist A punkti B jõuda. All läbis teekonna jalgrattaga, Karits autoga ja Hermaküla ühistranspordiga. Muttika läbis teekonna võistlusevälistelt helikopteriga, mida juhtis kopteripiloot Erko Kundla.

"Ma olen väga ärevil, sest ma ei ole Tallinnas mitte kunagi jalgrattaga sõitnud ja see juba siia saamine oli omaette katsumus," kommenteeris All.

"Tallinnas sõidan ma tavaliselt niimoodi, et kui ma lähen võõrale marsruudile, siis ma eelmisel õhtul sõidan selle vaikselt läbi, et järgmine päev toime tulla," tunnistas Karits, kes end Tallinnas heaks autoga liiklejaks ei pea.

Hermaküla võttis marsruudi ette ühistranspordis, mille viimatine kasutamine talle ei meenunudki.

All, Karits ja Hermaküla sõitsid kõigepealt telemajja, kust endasi suunduti lõpp-punkti, Kalevi staadionile.

Mõlemasse sihtkohta jõudis esimesena All – kogu teekonna läbis ta vaid 18 minutiga. "Soovitan rattaga sõita – väga hea oli," kommenteeris ta.

Toimetaja: Maiken Tiits

Allikas: "Ringvaade"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: