Gerd Neggo nimeline tantsuõpetaja tunnustuspreemia ootab kandidaate

Koolitantsu piirkondlik tantsupäev Ugalas
Koolitantsu piirkondlik tantsupäev Ugalas Autor/allikas: Diana Ruitlane-Rüütli

Gerd Neggo nimelise tantsuõpetaja tunnustusstipendiumiga premeeritakse tantsuõpetajat, kelle töös peegeldub professionaalsus ja sisukus, aktiivsus, avatus ja pühendumine, koostöövalmidus ning panustamine Eesti tantsuellu.

Eesti Tantsukunsti ja Tantsuhariduse Liit kutsuvad üles märkama oma tantsuõpetaja või kolleegi pikaajalist tantsuvaldkondlikku panust ja väärt tööd ning esitama teda Gerd Neggo preemia kandidaadiks, saates andmed hiljemalt 30. septembriks e-posti aadressile [email protected].

Eesti tantsuajaloo suure mõjutaja, tantsija, tantsulavastaja ja pedagoogi Gerd Neggo preemiat on välja antud juba 12 aastat. Varasemalt on tunnustuse pälvinud Tiina Pikas, Leili Väisa, Meeli Pärna, Elena Poznjak-Kõlar, Anu Sööt, Eve Noormets, Irina Pähn, Inna Sulg, Anu Ruusmaa, Anne Tamm-Kivimets, Rene Nõmmik ja Raido Mägi. Selle aasta 9. novembril möödub Neggo sünnist 132 aastat.

Laureaadi väljakuulutamine ja preemia üleandmine toimub tantsuhuvihariduse galal 18. novembril Viimsi Artiumis.

Toimetaja: Maiken Tiits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: