Loomaaed tähistab sünnipäeva loodushariduspäevaga

Tallinna loomaaed
Tallinna loomaaed Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Tallinna loomaaed tähistab tuleva nädala reedel, 25. augustil sünnipäeva tegevusterohke loodushariduspäevaga.

Loomaaia sünnipäevaprogrammi raames saab kuulata lugusid müstilise ja troopilise vihmametsa kohta, uurida, milline lemmikloom sobib sinu võimaluste ja elustiiliga ning kuulata loomaaednike jutte jääkarude, manulite, elevantide ja teiste loomade kohta.

Samuti saavad loodusesõbrad loomaaia avastustelgis tutvuda looduskooli huviringide tegevuste ja erinevate loomade, lindude ja putukatega ning vaadelda binokulaari all makromaailma.

Sünnipäeval on kohal ka Tallinna Mesinike Selts, kes pajatab huvilistele lugusid mesilasperede igapäevaelust ja mesinike ameti väljakutsetest.

Maksu- ja tolliamet tutvustab aga reisimisel postipakkide saatmisel kehtivaid piiranguid ning ametnikud räägivad lugusid ohustatud taime- ja loomaliikidest, mida on ebaseaduslikult üritatud üle piiri tuua.

Ürituse lõpus toimub loomaaias fotovõistluse näituse avamine ja võitjate autasustamine. Fotovõistluse kokkuvõtted teeb žürii liige Urmas Tartes.

Sünnipäevaüritusele saavad tasuta siseneda kuni 19-aastasted noored.

Toimetaja: Maiken Tiits

Allikas: Tallinna loomaaed

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: