Haabersti noortefestivali fookuses on tänavakunst ja ekstreemsport

Haabersti noortefestival
Haabersti noortefestival Autor/allikas: tallinn.ee

Tuleval laupäeval, 19. augustil toimub Haaberstis noortefestival, mis keskendub eelkõige tänavakunstile ja ekstreemspordile.

Tänavuse noortefestivali kavast leiab nii tänavakunstile kui ka ekstreemspordile keskenduvaid tegevusi. Uute võimalustena on üritusele lisandunud brain games'i ala ning tantsu- ja parkuuri töötuba.

Tänavakunsti töötoas on võimalik soovijatel proovida kätt aerosoolvärvidega värvimisel ning luua üheskoos omanäoline kunstiteos. Lisaks joonistavad üritusel professionaalsed grafitikunstnikud Toze, Bikone, Maku, Rule, Spark ja PRTKR, kelle käe all valmivad kuus erinevat seinamaalingut vineerplaatidele.

Parkuuri töötoas saab aja peale läbida takistusrada ning õppida erinevaid trikke. Brain games'i alal saavad külastajad testida end erinevate lauamängudega ning muude mõtlemist proovile panevate tegevustega. Tantsutöötuba toimub aga koostöös Haabersti Noortenõukoguga ning päeva vältel mängib muusikat DJ Don Nuki.

Festival toimub kell 12-18 Haabersti pumptrack'il ning on osalejatele ja pealtvaatajatele tasuta.

Toimetaja: Maiken Tiits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: