Noepi staadionikontsert lükkub edasi

Noep
Noep Autor/allikas: Marleen Muhuste

UEFA Euroopa Konverentsiliiga mäng Tallinna FC Flora ja FCV Farul Constanta vahel toimub asjaolude sunnil 16. augustil A. Le Coq Arenal, mis teeb ajaliselt vōimatuks 19. augustiks vajaliku Noepi staadionikontserdi produktsiooni valmimise.

Lilleküla jalgpallikeskuse juhataja Targo Kaldoja sõnul on kontserdi edasilükkamine tegu oli sundolukorraga, mis tekkis mitme ebatõenäolise asja kokkulangemisel. "UEFA klubijalgpalli võistluste mängupäevad olid meile teada ning kontserdi aja kokkuleppimisel arvestasime nendega eeldades tavapäraselt, et juhul, kui loos toob sellesse augusti nädalasse Eesti klubile kodumängu, on võimalik vahetada kodus ja võõrsil peetavad kohtumised," selgitas Kaldoja.

"Paraku esitas üks muutmisotsuse tegemise hetkel konkurentsis olnud klubidest selleks tingimusi, mida polnud võimalik täita. Konkreetse vastase selgumise järel õnnestus tuua kordusmäng 16. augustile, kuid paraku suure staadionikontserdi ettevalmistuseks kahest päevast ei piisanud. Mängu pidamist mõnel teisel Eesti staadionil ei toetanud UEFA," rääkis ta.

"Meil on kahju tekkinud olukorra pärast. Kontserdi edasilükkamine oli meie viimane valik, sest mõistame sellega kaasnevaid ebamugavusi," lisas Kaldoja.

"Oleme olukorda arutanud kõikide partneritega, kuid me ei taha võtta riski, et produktsioon vähendatud ajaga korrektselt valmis ei saa. Kuna me show kvaliteedis ja mastaabis ei ole nõus mööndusi tegema, oleme sunnitud kontserdi edasi lükkama esimesele võimalikule kuupäevale, milleks on 2. september," rääkis Noepi mänedžer Thea Zaitsev.

"Ilmselgelt on tegu ebameeldiva üllatusega kõigi osapoolte jaoks ning mul on ülimalt kahju nendest, kes kuupäeva muutuse tõttu kontserdile tulla ei saa," kommenteeris Noep.

Kõik seni ostetud piletid kehtivad kontserdi uuel kuupäeval, 2. septembril.

Toimetaja: Maiken Tiits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: