Viimaseid päevi saab kandideerida pärimusmuusika auhinnale Etnokulp 2023

Foto 2022. aasta Etnokulpide galalt
Foto 2022. aasta Etnokulpide galalt Autor/allikas: Ako Lehemets

Pärimusmuusikat esitavatelt kollektiividelt ja sooloartistidelt oodatakse singleid, lühikesi ja pikki albumeid, digitaalseid väljaandeid ja füüsilisi eksemplare, töötlusi ja vanade lugude uusversioone, mis on välja antud vahemikus 1.08.2022–1.08.2023. Materjalide edastamise tähtaeg on 4. august 2023.

Muusikat saab auhinnagala toimkonnale esitada nii füüsiliselt kui ka digitaalselt. Füüsilised plaadid võib viia otse Viljandi Pärimusmuusika Aita või saata postiga. Lisaks saab muusikat jagada meili teel. Korraldajal on palve tuua või saata füüsilise väljaande olemasolul üks eksemplar ka Teabekogu arhiivi.

Ühtlasi on oodatud ettepanekud viimase aasta sees toimunud eriliste kontsertproduktsioonide, muud tüüpi väljaannete ja silmapaistvate pärimusmuusika valdkonnale oluliste inimeste nomineerimiseks. Ühele neist võib tähelepanuväärse tegevuse eest osaks saada erikulp.

Etnokulp 2023 pärimusmuusika auhinnagala toimub Lõikuspeo festivali raames Viljandis 6. oktoobril ning seda korraldab Eesti Pärimusmuusika Keskus. Eelmisel aastal koguti kahe aasta materjali ning enim auhindu pälvis mullu Puuluup, kes viis koju nii parima albumi, parima uusfolk artisti, parima ansambli ja parima loo etnokulbi.

Toimetaja: Aet Kubits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: