Koikson-Tärn-Mölder avaldas esimese albumi

Liisi Koikson, Marti Tärn ja Sander Mölder
Liisi Koikson, Marti Tärn ja Sander Mölder Autor/allikas: Sadu-Triste Juurikas

Liisi Koikson, Marti Tärn ja Sander Mölder avaldasid maikuus singli "Nagu merelaine" ning nüüd on kuulatav trio esimene album "Tiks 054".

Trio muusika on inspireeritud erinevatest meloodiatest – töötluste aluseks on lisaks rahvalauludele ka 20. sajandi eesti heliloojate looming, samuti kaasaegne eesti pop-muusika. 

"See on selles mõttes hästi huvitav kogumik lugusid, et ega neid muud eriti ei seo kui see, et nad on kõik Liisi lauldud ja selles ühtlases minimalistlikus seadekastmes. Ja lisaks on ühendavaks jooneks eesti keel, aga taustad lugudel on ju väga erinevad — on üks saartelt pärit hällilaul;  keegi ei tea päris täpselt, kust tuleb "Meil aia-äärne tänavas" meloodia, siis on üks eurolaul ja üks peaaegu, et neile mõlemale vastandiks olev punkbändi hitt. Samas, kui nii mõelda, siis muidugi seob neid lugusid õige palju," avas albumi tausta Sander Mölder. 

Albumi lood arranžeerisid Liisi Koikson, Marti Tärn, Sander Mölder, miksis Kaarel Tamra ning masterdas Tony Lindgren Rootsist. 

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: