Margus Põldsepp: folgipublik pole 30 aastaga eriti palju muutunud

Sel aastal tähistab 30. sünnipäeva Viljandi pärimusmuusika festival. "Terevisioonis" käis folgi algusaegu meenutamas Untsakatest tuntud Margus Põldsepp, kes märkis, et folgipublik pole aastatega kuigi palju muutunud.

Ka esimesel Viljandi pärimusmuusika festivalil esinenud Põldsepp sõnas, et tollal ei osanud ta arvata, et Viljandi folgist iga-aastane suursündmus saab. "Oli selline tavaline esinemine, nagu ikka. Palju toredaid bände oli koos ja lõbus oli," meenutas ta.

Kui Viljandi linnapilt on 30 aastaga kõvasti muutunud, on Põldsepa sõnul folgipublik siiski suures plaanis oma olemuselt samaks jäänud. "Folgipublik on tore, heatahtlik, lõbus ja siuke märsilohistaja või kampsun, nagu neid millegipärast kutsutakse. Ma ei ütleks, et see väga muutunud on," märkis ta.

Muusik sõnas, et Untsakad soovivad folgipublikut alati üllatada. "Me oleme esinenud nii rokiprojektidega kui ka toredaid külalisi omale kutsunud. Me oleme alati tavalisele esinemisele väikse nipi lisaks juurde teinud," sõnas Põldsepp.

Toimetaja: Karmen Rebane

Allikas: "Terevisioon", intervjueeris Liisu Lass

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: