Keitlin Jüristo on õppinud Lauralt häälega mängimist ja eksimisjulgust

Laura Põldvere noorte artistide agentuuri esimene artist Keitlin Jüristo ütles, et improvisatsioonijulgus on kõige olulisem, mida Laura talle õpetanud on.

"Et ei kardaks häälega mängida ega eksida," ütles 17-aastane lauljatar intervjuus Vikerraadiole.

"Eksimises on võlu — kui midagi läheb sassi, ei tohiks minna musta tsooni ega üle pabistada, vaid rahulikult eksimusest läbi minna, sest sealt võib hoopis...," alustas Laura Põldvere.
"...midagi uut sündida," lõpetas Keitlin Jüristo.

Saatejuht Andres Oja kiitis Keitlini omapärase kõlaga häält ning rõõmustas, et isikupärased hääled ei ole maailmast otsa saanud. Keitlin vastas, et tema hääle taga on suur töö, kuni 13-aastani laulis ta klassikat, nüüd omandab WAF laulukoolis hääletehnika nõkse, õpib popmuusikat ning kuulab Laura Põldvere nõuandeid.

"Kuulan ka eri artiste ja muusikat ning olen võtnud midagi igaühelt külge," tõi ta ka välja ning nimetas lemmikartistidena Lady Gagat ja Adele'i, Eestist Laurat ja Liis Lemsalu.

Laura Põldverega tutvus Ketlin kaks aastat tagasi covidi-perioodil, kui Laura otsis Instagramis lauluõpilasi. "Kirjutasin talle ja hakkasime tunde tegema. Ja sealt see suhtlus arenes," meenutas Keitlin.

Laura lisas, et covidi-perioodi suur pluss oli veebitundide tekkimine, mis andis võimaluse õpetada noori teises Eesti otsas või lausa teiselpool maakera. Tema noorte artistide agentuuri mõte on tuua lavale uusi noori talente, anda neile võimalus ennast arendada, tehes eri produtsentidega koostööd ja muidugi ka ise muusikat kirjutada. "Aina uuemaid taimi õitsema panna," võttis ta kokku.

Nii Laural kui ka Keitlinil on äsja valminud uued suvised lood. Laural lisaks mõne kuu tagusele "Lilled jäävadki Sulle" laul nimega "Grande Finale", mis paneb punkti ühele suhtele ning lubab edasi minna uute inimeste ja kohtumistega, Keitlinil pala nimega "Vaskuss", mida neiu iseloomustab kui mõnusat suvelugu, mida kuulata lähedaste ja sõpradega jaaniõhtul.

Laura Põldvere laul "Lilled jäävadki Sulle" kõlab intervjuu alguses, Keitlin Jüristo lugu "Vaskuss" intervjuu lõpus.

Toimetaja: Laura Raudnagel, intervjueeris Andres Oja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: