Galerii: lastekaitsepäev Tallinna loomaaias

{{1685622120000 | amCalendar}}

1. juunil, lastekaitsepäeval said Tallinna loomaaia külastajad võtta osa lastele pühendatud eriprogrammist.

Just lastele ja noortele olid pühendatud mitmesugused erilised tegevused – tehti näomaalinguid, jäädvustusi fotoroboti abil, sai jälgida loomade toitmist, lähemalt tutvust teha taluloomadega ja kuulata loomaaiatöötajate lugusid oma hoolealustest.

Teiste seas olid tarkusi jagamas ka päästeamet ning maksu- ja tolliamet.

Külalisi oli rohkelt – pärastlõunaks oli loomaaias käinud juba 6500 inimest.

"Meie pere jaoks on lastekaitsepäev laste aeg ehk midagi tuleb teha lastega, midagi tuleb teha lastele ja üldiselt on aeg ainuke asi, mida me saame kinkida," rääkis kahe lapse ema Eret Püvi.

"Eks me proovime iga päev midagi teha, kuid täna tulime selle jaoks ekstra loomaaeda. Meil on lastel päris lapsepõlv maal, ilma ekraanide ja muu sellise mudruta," ütles kahe lapse isa Indrek Tapner.

"Meie moto on "õnnelik lapsepõlv" ja meie tegevus sisaldab väga palju ettevõtmisi, mis võiksid tagad õnneliku lapsepõlve ja just suurperede lastele," rääkis nelja lapse ema Estelle Tikerpalu.

"Hetkel olemegi loomaaias ja õhtul läheme kooli, kus toimub headele õpilastele mõeldud tänuõhtu," ütles viie lapse ema Gitana Vahter.

"Mõtlesime, et tuleme loomaaeda, sest siia pidi tulema uus vihmamets ja me tulime seda vaatama," rääkis loomaaia külastaja Vanessa.

"Ma tulin ka loomi vaatama, kuna täna on lastekaitsepäev," sõnas Albert.

"Me oleme erinevaid loomi käinud vaatamas ja mulle on see väga meeldinud," ütles Liisa.

Toimetaja: Maiken Tiits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: