Lenna ja Tanel Padar andsid keskkoolinoortele võimaluse muusikavideo tegemiseks

"Meie hitt", Lenna ja Jaagup Tuisk Autor/allikas: ERR

Jupiter Io esitleb uut noortesaadet "Meie hitt", mis toob kokku muusikud Lenna ja Tanel Padari ning gümnaasiumis õppivad noored, kes saavad ülesandeks luua lauljatele muusikavideod.

Kaheosalise "Meie hiti" esimeses saates võtavad erakordse väljakutse vastu Jõgeva gümnaasiumi noored. Nimelt saavad nad ülesandeks teha ühe päevaga valmis klipp, mis võiks sobida Lenna ametlikuks muusikavideoks.

Noortel tuleb video teha uuele loole "Mida minuga teed", mille on Lennale mõeldes kirjutanud Iiris Visik. "Ma ei oska midagi oodata ja see ongi hea. Ma väga loodan, et see on tantsuvideo," oli Lenna ise samuti video osas ootusärev. Noori saadab video tegemisel Jaagup Tuisk.

Saate lõpuks valmivat videot esitleti Lennale Jõgeval ja see sai lauljalt vaid head tagasisidet. "Ma olen pahviks löödud," olid Lenna sõnad videot nähes.

"Meie hitt" on nähtav Jupiter Io-s.

Noortesaate teises osas teevad Tanel Padarile muusikavideo Viimsi gümnaasiumi noored. Teine osa tuleb esitlemisele 24. mail.

"Meie hiti" režissöör on Sander Allikmäe. Saade on valminud koostöös Piibeteatriga, produtsent on Arlet Palmiste.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: