ETV2 teemaõhtu tervitab sünnipäevalast Andrus Vaarikut

Andrus Vaarik
Andrus Vaarik Autor/allikas: Kairit Leibold/ERR

ETV2 pühapäevane teemaõhtu on sel nädalal pühendatud näitleja Andrus Vaariku 65. sünnipäevale.

19.30 "Kuidas elad: Andrus Vaarik" (ETV 2017)
Portree näitleja Andrus Vaarikust. Tema kodus Pivarootsis käis külas Reet Linna.

19.50 "Vigased pruudid" (ETV 1989)
Kord läksid Mulgimaa mehed Läänemaale kosja. Läänemaa neidudel olla aga omal armsamad olemas, ei jäänud siis naistel muud üle, kui kavalus appi võtta, et täbarast olukorrast pääseda. Nii mänginudki piigad koos oma kallimatega kosilastele vingerpussi, mis palju segadust sünnitanud.

Eduard Vilde teose põhjal valminud telelavastuses mängivad "vigaseid pruute" Guido Kangur ja Andrus Vaarik, nende isa Heino Mandri, õiged peigmehed Paul Laasik ning Paul Poom, ärapõlatud peigmehed Aarne Üksküla ja Lembit Ulfsak, kõrtsmik Aksel Lemberg, kõrtsiline Lembit Pärn.

20.50 "Näitleja Andrus Vaarik" (ETV 2018)
Ühel ilusal kevadpäeval said Linnateatris kokku ajakirjanik Janet Õunapuu ja armastatud näitleja Andrus Vaarik, et vestelda elust ning teatrist praeguses ajahetkes. 

21.15 "Kõverpeegli klassikat: Koduhani" (ETV 1987)
Adolf Teppani jant "Koduhani". Mängivad Aarne Üksküla, Maria Klenskaja, Evald Hermaküla, Anu Lamp, Andrus Vaarik, Helene Vannari jt.

21.55 "Andrus Vaarik"
Elust, teatrist ja armastusest nende kahe vastu räägime 65. sünnipäeva eel näitleja Andrus Vaarikuga. Intervjueerib Marko Reikop.

22.55 "Meri ja Orav" (ETV 2009)
Lõbus lugu sellest, kuidas kõrges eas Ivan Orav ja Lennart Meri püüavad pööningult kirjutuslauda elutuppa vedada. Andrus Kivirähki vaimurikka komöödia legendaarsetes nimiosades säravad Egon Nuter ja Andrus Vaarik

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: