Marju Länik: ma ei taha teha täitemuusikat, mis kolme kuu pärast ära unustatakse

Reedel hommikul lahutas "Terevisioonis" varajaste ärkajate meelt laulja Marju Länik, kes muu hulgas sõnas, et täitemuusikat tema repertuaarist ei leia, sest ta ei taha teha lugusid, mis kolme kuu pärast ära unustatakse.

Eelseisev suvi tuleb Länikule töörohke. "Suvi on esinemisi täis, see on ainult tore," sõnas ta.

Laulja selgitas, et lavalaudasid külastab ta erinevate koosseisudega – näiteks on tal laval seltsis tantsutüdrukud. "Meil on nendega tore koostöö. Et oleks endal vaheldust ja kuulajatel-vaatajatel vaheldust."

Hiljuti andis Länik välja uue loo "Olen teel", mille saatis talle laulukirjutaja Renate Saluste. "Ta saatis oma demo mulle meilile ja ütles, et näeb, et mina laulaksin seda. Need sõnad olid tal kuidagi vaimusilmas mulle kirjutatud," rääkis laulja, kuidas uus laul temani jõudis. "Tema loal ma natukene kohandasin seda laulu, tegin mõned kohad endale sobivaks."

"Mul mõnel aastal ei tule lugu ka. Koroona-aastatel ei tulnud seda lugu kuskilt, ei tulnud seda tuju kuskilt," märkis ta.

"Ma ei taha selliseid täitelugusid teha. Kui teen, siis ikka sellise, millel on elu ja hoogu ja kõike sees. Et see jääks, mitte ei ole nii, et kolme kuu pärast keegi ei mäleta."

"Terevisioonis" tulid esitamisele lood "Olen teel" ja "Naerdes ja naeratades".

Toimetaja: Karmen Rebane

Allikas: "Terevisioon", saatejuhid Liisu Lass ja Reimo Sildvee

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: