Maia Vahtramäe: muusikud ärkavadki hilisõhtul ellu

Põhja-Tallinn tähistab 10. sünnipäeva ning sel puhul külastasid ansambli liikmed Maia Vahtramäe ja Jaanus Saks "Terevisiooni", et meenutada, kuidas ansambel omal ajal loodi.

"Aeg on väga kiiresti läinud," kommenteeris Saks, kes rõõmustas, et ansambel on aastate vältel vastu pidanud.

"Me tegime Risto (Risto Vürsti) magamistoas muusikat ja tekkis selline mõte, et meil võiks olla midagi teistmoodi, et naisvokaal võiks refrääni laulda ja ansambel võiks taga mängida," meenutas Saks, kuidas Põhja-Tallinn loodi. "Kuskil kell 2 öösel helistasime Maiale, et kuule, tule laula meile refrääni," naeris ta.

"Muusikutel on see üsna tavaline, et sa ärkadki ellu kell 11-12 õhtul," muigas Vahtramäe, et öine telefonikõne ei tundunud talle sugugi veider. "Tegin ülikooli esseesid, siis käisin laulsin korra Risto juures ja siis läksin koju, õppisin edasi," meenutas ta toonast töörutiini. "Raskem oleks olnud seda hommikul kell 8 teha."

28. aprill esineb Põhja-Tallinn Helitehases ning Vahtramäe kinnitas, et suurel kontserdil saab kuulda läbilõiget nende loomingust. "Seal on kõike nii uutele kui ka vanadele fännidele."

Toimetaja: Maiken Tiits, intervjueerisid Reimo Sildvee ja Liisu Lass

Allikas: "Terevisioon"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: