ETV2 teemaõhtu on pühendatud Heidy Tammele

Heidy Tamme
Heidy Tamme "Horoskoobis" aastal 1969 Autor/allikas: Heino Vilms

Sel pühapäeval on ETV2 teemaõhtu pühendatud Heidy Tammele, kes saab 5. aprillil 80-aastaseks.

"Tuled akendes: Heidy Tamme"
2. aprillil kell 19.30

Vahur Kersna intervjuu Heidy Tammega.

"Orkestri mängud"
2. aprillil kell 20.00

Heakõlalises mängus on taas laval Pärnu Linnaorkester ja dirigent Kaspar Mänd ning kohtuvad suurepärane muusika, tipporkester ja nutikad muusikasõbrad. Räägitakse lustakaid lugusid, lauldakse ja püütakse leida vastuseid ka kõige kummalisematele ja raskematele klassikalist ning kergemuusikat puudutavatele küsimustele.

Õigeid vastuseid otsivad Heidy Tamme, Kaire Vilgats, Voldemar Kuslap, Rita Ray, Heini Vaikmaa ja Siim Aimla ning mõni neist astub ka orkestri ette! Mängu juhib Margus Saar. Küsimused koostasid staažikad mälumängijad Tauno Vahter, Ove Põder ja Igor Habal. Sarja režissöör on Marek Miil, toimetaja Kai Väärtnõu, produtsendid Karmel Killandi ja Ruth Alaküla.

"Ob-la-di, Ob-la-da: Heidy Tamme"
2. aprillil kell 21.00

Reet Linna stuudiokülalisteks on sensuaalse isikupärase häälega laulja Heidy Tamme ning Anne Velli ja Eino Baskin. Ajastu kommentaari esitab Olavi Pihlamägi. Režissöör Maire Radsin.

Muusikaline mängufilm "Ahvatluste tund"
2. aprillil kell 22.25

Muusikaline revüü. Peaosalised Peeter Jakobi ja Marika Lenk (Tuus), osalevad ka Ene Lekko ning Toivo Arnover. Osalevad ka Ene Lekko ning Toivo Arnover. Laulavad Uno Loop, Leonhard Merzin, Kalju Terasmaa, Helgi Sallo, Heidy Tamme ja Toomas Jõesaar. Saadab TV-ansambel Kustas Kikerpuu juhatusel. Käsikiri Andres Vihalem, operaator Anton Mutt, režissöör Elmo Lööve.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: