Terminaatori endine kitarrist: Kreem on meeletu tahtejõuga ja osati väga õrn

Terminaatori endine kitarrist Arch ehk Arno Veimer meenutas aega, mil tema ansamblis kitarri mängis ja laulusõnu kirjutas. Veimer kommenteeris, et tema endine bändikaaslane, solist Jaagup Kreem, pole aastate jooksul muutunud ning on endiselt meeletu tahtejõuga ja osati ka väga õrn mees.

Terminaatori asutaja kitarrist Arno Veimer ehk Arch rääkis esimest korda bändi tegeliku kogunemise loo Sten Teppani raadiosaatele ning Jaagupi fenomenist kollektiivi elushoidjana.

Veimer kirjutas Termonaatorile bändi algusaastatel laulutekste ning sõnas, et on siiani suur luulehuviline. "Luules peavad olema riim, rütm ja head kujundid," kirjeldas ta. "Kui Lauri Räppi lugeda, siis seal on selge, arusaadav mõte – kõik on väga hea," tõi Veimer näite, kelle tekste talle lugeda meeldib. Ta muigas, et võib-olla meeldib talle seetõttu selgesti mõistetav luule, sest oma "oma aega" kinni jäänud.

"Meeletu tahtejõuga, avatud, osaliselt väga õrn, ja nagu näha, siis ka edasipüüdev mees," kommenteeris Veimer Jaagup Kreemi. Ta sõnas, et Kreemi iseloom ei ole aastate jooksul muutunud – muutunud on vaid see, et kui algul oli Veimer bändi eestvedajaks, siis nüüd on selles rollis selgelt Kreem.

"Meie muusikalised maitsed hakkasid mingil hetkel väga lahknema," rääkis Veimer põhjusest, miks ta bändist lahkus. Veimer kiitis aga Kreemi, öeldes, et ta on kõik madalseisud hästi üle elanud, olgu tegemist bändiliikmete lahkumistega või rahamuredega.

Toimetaja: Maiken Tiits, intervjueeris Sten Teppan

Allikas: "Sten Teppan"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: