X

Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

ETV2 teemaõhtu on pühendatud juubilar Harry Kõrvitsale

ETV Kõige kõigemad. Harry Kõrvits
ETV Kõige kõigemad. Harry Kõrvits Autor/allikas: Kairit Leibold/ERR

21. märtsil tähistab oma 70. sünnipäeva näitleja ja muusik Harry Kõrvits. ETV2 pühapäevane teemaõhtu on pühendatud just talle.

19.30 "Kõige suurem sõber. Lepoldi sünnipäev" (1989)

Suurim sõber Leopold peab täna sünnipäeva! Muidugi on kohal ka onu Raivo, Postikana ja Äpu ning suure peo puhul ka ansambel Kukerpillid.

Osalevad Harry Kõrvits, Raivo Järvi, Margus Tabor ja Heino Seljamaa, Hendrik Toompere ja ansambel Kukerpillid. Autor Lilian Põldre, režissöör Tiiu Vahi, kunstnik Gunta Randla.

20.00 "Elu lugu. Harry ja Margit Kõrvits" (2022)

Harry ja Margit Kõrvitsast on saanud saarlased, kes kohalikus elus hoolega kaasa löövad ning mandrile naasmisele ei mõtlegi.

Juttu ajab Reet Linna, režissöör Elo Selirand, toimetaja Marika Kaasik, produtsent Ene-Maris Tali.

20.25 "Rock-Hotel. Kuidas läks sul see mäng?" (2023)

1978. aasta 20. oktoobril astub Eesti Kunstiinstituudi metsikul peol esmakordselt lavale bänd, kes kutsub ennast "rock'n'rolli austajate sektiks". Rock-Hotel purustab kõik publikurekordid, mitu põlvkonda armub "Aita mööda saata öö" laulu kuulates ja selle järel tantsupõrandal kõikudes.

Bändi esimesest peost viimaseni kulub täpselt 43 aastat ja 5 kuud. Harry Kõrvitsa dokfilm räägib kuidas kõik algas, mis mehi selles hotellis kõnetab ja kas huumor, eneseiroonia ning rock'n'roll on veel säilinud.

21.25 "Kitsas king" (1985)

Nääriöö naljakad lood – Evi, Ervin ja väike Villu ootavad, kes siis seekord külla tuleb.

Osades Anu Lamp, Andrus Vaarik, Harry Kõrvits ja Peeter Oja. Autorid Hardi Volmer ja Riho Unt, režissöör Toivo Kõster, operaatorid Peep Laansalu, Aare Varik, Ivar Murel ning Aarne Kraam, kunstnik Eugen Tamberg, toimetaja Reet Oja.

21.40 "Kitsas king" (1986)

Esinevad Anu Lamp, Andrus Vaarik, Harry Kõrvits, Peeter Oja, Ivo Linna ja Rock Hotel, Urmas Alender ja Ruja. Autorid Hardi Volmer ja Riho Unt. Režissöör Toivo Kõster, toimetaja Reet Oja.

22.10 "Kitsas king" (1986)

Tutvute noore spordikuulsuse Katrin Kifti, Halley komeedi uurija astronoom Anton Ploomi, kraanajuht Anu Žifti, seksuoloog Tõnu Vanassoni ja teiste huvitavate inimestega. Loomulikult astume sisse ka Kinga-pere hubasesse kodusse.

Osalevad Anu Lamp, Andrus Vaarik, Harry Kõrvits, Peeter Oja ja ansambel Kuldne Trio" koosseisus Mihkel Smeljanski, Jüri Vlassov ning Vello Toomemets. Autorid Hardi Volmer ja Riho Unt. Režissöör Toivo Kõster, operaatorid Aare Varik ja Robert Vood, kunstnik Eugen Tamberg, toimetaja Reet Oja.

22.40 "Kitsas king" (1986)

Aastalõpu ärevus on haaranud Evit ja Ervinit, väikesest Villist ja onu Uunost rääkimata. Perekond King käib näärikuuske toomas ja valmistub aastat vahetama. 

22.30 "Kitsas king" (1987)

Mis parata, meie teadmised Tallinna vanalinnast on ikka veel nigelad. Kus häda kõige suurem, seal abi kõige lähem, arvas onu Uno ja hakkas Kinga-perele ekskursioonijuhiks.

Ekskursandid on Anu Lamp, Andrus Vaarik, Peeter Oja, Harry Kõrvits, Villu Kangur, ansambel Singer Vinger, Hardi Volmer, Riho Unt, Toivo Kõster, Ruth Mitt, Eugen Tamberg, Ivar Murel, Inga Patrak, Andrus Mikenberg, Raivo Paiste, Reet Oja jt.

Toimetaja: Karmen Rebane

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: