Selgusid Kuldvaarikate võitjad, halvima filmi tiitli pälvis "Blonde"

Kaader Andrew Dominiki lavastatud filmist
Kaader Andrew Dominiki lavastatud filmist "Blonde". "Blonde'i" peaosatäitja Ana de Armas on nomineeritud parima naispeaosatäitja Oscarile. Autor/allikas: SCANPIX / AP / Netflix

Laupäeval selgusid Kuldvaarikate võitjad, kus halvima filmi tiitli pälvis "Blonde". Andrew Dominiki lavastatud film oli nomineeritud kaheksas kategoorias ning võitis Kuldvaarika ka halvima stsenaariumi kategoorias. Oma esimesed Kuldvaarikad pälvis ka Tom Hanks.

Kuldvaarikate auhinnažürii nimetas Dominiki lavastatud filmi "misogüünseks, tiiraseks ja eksitavaks filmiks, mis kuritarvitab häbematult varalahkunud Marilyn Monroe mälestust", kirjutab The Hollywood Reporter.

Tom Hanks pälvis Kuldvaarika kahes kategoorias – oma rolli eest biograafilises filmis "Elvis" halvima kõrvalosatäitmise kategoorias ja halvima näitlejateansambli kategoorias rolli eest filmis "Tom Hanks & His Latex-Laden Face (and That Ludicrous Accent)".

Kuldvaarikate võitjad selguvad iga aasta traditsiooniliselt enne Oscarite saajaid, kes selguvad Eesti aja järgi esmaspäeva öösel. "Blonde'i" peaosatäitja Ana de Armas on nomineeritud parima naispeaosatäitja Oscarile, Baz Luhrmanni lavastatud "Elvis" on nomineeritud kaheksale Oscarile.

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: