ETV-s alustab uus televiktoriin "Laulu- ja tantsumängud"

Noorte laulu- ja tantsupeo ootuses toob ETV 3. märtsist ekraanile uue muusikat täis televiktoriini "Laulu- ja tantsumängud", kus kohtuvad Eesti silmapaistvad koorid, rahvatantsuansamblid ja pillimehed.

Saatejuht Margus Saare juhtimisel saab reedeti kaasa mängida viktoriinis, mille läbivaks teemaks on laulu- ja tantsupidu. Telemaja stuudios panevad end proovile tuntud eestlased ja hoogu annavad saatele võimsad koorid, säravad rahvatantsuansamblid ja parimad pillimehed.

Uus saatesari koosneb kaheksast osast. "Laulu- ja tantsumängud" avasaates on külas Tartu Akadeemiline Meeskoor, dirigent Kuno Kerge, rahvatantsuansambel Tarvanpää Selts ja juhendaja Triinu Sikk ning Torupilli Jussi trio. Esimeses saates panevad mängijate teadmised proovile Ivo Linna, Franz Malmsten, Margit Kilumets, Veronika Portsmuth, Raul Talmar ja Liina Tennosaar. Laulu- ja tantsupeoteemalised küsimused on koostanud Tiit Naarits.

"Laulu- ja tantsumängudega" liituvad eesootavatel nädalatel veel näiteks WAF koor, tütarlastekoor Ellerhein, kammerkoor Collegium Musicale, Eesti Rahvusmeeskoor, Estonia poistekoor, tantsukollektiivid Sõprus, Kuljus, Leigarid, Sõleke jpt. Mängijate ridades teevad teiste seas kaasa veel Rasmus Puur, Anu Välba, Juhan Uppin, Liisi Koikson, Agne Kurrikoff-Herman, Madis Orav, Karl-Erik Taukar, Toomas Voll ja Maria Listra.

"Laulu- ja tantsumängud" on ETV eetris reedeti kell 20.

Toimetaja: Maiken Tiits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: