Noor muusik Cecilia: olen väga faktipõhine kirjutaja

"Terevisioonis" käis oma värsket loominugt esitamas noor laulja ja laulukirjutaja Cecilia-Martina Mägi ehk Cecilia, kes tunnistas, et on väga faktipõhine kirjutaja, pannes erinevad elust võetud olukorrad lugudesse täpselt nii, nagu need toimusid.

2018. aastal "Eesti otsib superstaari" saates osalenud Mägi tõdes, et pärast saadet tuli ta elus periood, kus kompis, millist muusikat ta teha tahab.

"Viimased poolteist-kaks aastat on üsna tegusad olnud. Olen väga palju laule kirjutanud ja laulukirjutamise enda jaoks avastanud. On, mida oodata," sõnas ta.

Muusik märkis, et ta on väga faktipõhine kirjutaja. "Ma kirjutan täpselt nii nagu oli – kuidas öeldi ja tehti. Mul ei ole seda ees, et äkki ta tunneb ennast halvasti, kui ma sellest kirjutan. Mulle väga meeldib olukordadest kinni võtta," selgitas ta.

"Kui ma varem võtsin kinni pigem negatiivsetest olukordadest, siis nüüd oskan kirjutada ka, kui midagi on hästi läinud," tõi ta välja.

Toimetaja: Karmen Rebane, intervjueerisid Juhan Kilumets ja Katrin Viirpalu

Allikas: "Terevisioon"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: