Mikk Tammepõld: Ultima Thulel ei ole ühtegi halba plaati

Dramamama saab tänavu 15-aastaseks. Ansambli laulja Mikk Tammepõld külastas sel puhul Andres Oja raadiosaadet, et meenutada aegu, mil ansambel loodi ning ka tutvustada, mis Dramamamat lähitulevikus ees ootab.

Tammepõld meenutas saates, kuidas Dramamama umbes 15 aastat tagasi tegutsema hakkas. "Otsa kooli hoovis oli üks pidu, kuhu ma mingil põhjusel sattusin," sõnas ta. "Nägin seltskonnas ühte kutti, kellel olid keset pidu kõrvaklapid peas / .../ läksin ta juurde ja võtsin talt kõrvaklapid peast ära ja panin enda klapid asemele. Selgus, et me mõlemad kuulasime iseenda demosid," rääkis muusik, kuidas ta toonase bändiliikme Laur Joametsaga kohtus. "Ja kuna mõlemale meeldis see, mida me kuulsime, siis leppisime kokku, et kohtume järgmisel päeval Von Krahli teatri baaris."

Märtsi algul on Damamamal tulemas akustiline kontsert. "Lisaks akustilise kava väljaehitamisele on töös mitmed lood, millest me plaanime vähemalt kaks-kolm sellel aastal fännideni toimetada," rääkis Tammepõld, millega ansambel praegu tegeleb. Ta sõnas ka, et palju kontserte neil selleks aastaks kavas ei ole – hetkel on veel plaanis üks kontsert aprillis ja teine juunis anda.

Samuti annab ansambel Ultima Thule kevadel kontserdi, millega tehakse kummardus nii lojaalsele publikule kui ka lahkunud bändiliikmetele ning kus Tammepõld ka lavale astub. "Ma arvan, et Ultima Thulel ei ole ühtegi halba plaati," tõdes Tammepõld, kes on ansambli austaja. "Ma olen albumifänn – mulle meeldib neid endiselt kuulata," tõdes ta, lisades, et Riho Sibulaga oli ta tuttav ning on kadunud muusikuga lavalaudasid jaganud.

Toimetaja: Maiken Tiits, intervjueeris Andres Oja

Allikas: "Andres Oja"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: