Noep avaldas stuudioalbumi "Move Your Feet"

Noep
Noep Autor/allikas: Marleen Muhuste

"Move Your Feet" on ideede kogum, mis on inspireeritud erinevatest taskuhäälingusaadetest, intervjuudest ja sotsiaalmeedias nähtud klippidest. Noepi uue albumi esiksingel "N.Y.M.P.H.O.maniac" ilmus eelmise aasta septembris ning möödunud reedel jõudis kuulajateni ka "Donald Glover".

Noep on sämpeldamist armastanud karjääri algusaegadest saati, ent värskel albumil saab antud tehnika täiesti uue tähenduse. Kui varem algas tema looming tihtipeale filmimaailmast, siis nüüd on Noep enda jaoks ette võtnud sotsiaalmeedia, Instagramist TikTokini.

"Põnev ja originaalne sisu on minu jaoks üks keerulisemaid aspekte loo kirjutamisel, sest ühte ja sama armastuslaulu ei viitsi ju kogu aeg kirjutada," seletab ta oma loomeprotsessi tagamaid.

"Filmide asemel olen ma sämpeldamiseks avastanud sotsiaalmeedia. Samuti olen saanud inspiratsiooni ka taskuhäälingusaateid kuulates ja sealt mõnda lauset kasutanud. See info annab hea aluse ka lugude jutustamiseks, mille peale muidu ei tuleks. Võtame näiteks pala "Jumprope" – elu sees ei tuleks selle peale, et hüppenööriga hüppamisest lugu teha, aga näed, saab küll!" lausus ta.

Albumi kõla taga on kingitus, mille Noep endale möödunud aastal tegi – uus basskitarr, mis juhtis tema produktsioonistiili täiesti uude suunda. Nii valmis kaheksa pala, mis liiguvad nakatavalt sujuvas rütmis. "Pamela T-shirt" sündis koostöös kohaliku helilooja ja produtsendi Sander Mölderiga, "Let's Strerch" sai aga prantsuse sensuaalsust lauljatarilt Amouë.

Toimetaja: Maiken Tiits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: