Piltuudis: "Aktuaalse kaamera" lõpulugu valmis uiskudel

Mirjam Mõttus
Mirjam Mõttus Autor/allikas: Imre Arro

Rahvusringhäälingu korrespondent Mirjam Mõttus võtab uudiseid üles kasvõi uiskudel – kaamera ühes ja statiiv teises käes.

Teisipäevane "Aktuaalse kaamera" lõpulugu uuest Eesti pikimast jäärajast valmis uiskudel. Mõttus, kes uudise üles võttis, sõnas, et hea lugu koosneb realistlikkest kaadritest. "Sa ei lähe matkalugu tegema moodsates riietes, vaid sa oled ka ise teemas sees," põhjendas ta. Mõttus lisas, et uiskudel filmides pidi siiski ettevaatlik olema, sest jäärada oli konarlik.

"Viis kilomeetrit uisutamist, ühes käes kaamera ja teises statiiv, oli omaette väljakutse," kommenteeris ta. Varasemalt oli küll "Aktuaalse kaamera" korrespondent kaamera käes suusatanud, kuid tööpostil uisutamine oli tema jaoks uus kogemus.

"Ükskõik, mida ma teen – ma teen seda maksimaalselt hästi. Vahet ei ole, kas tegemist on tipptasemel poliitilise looga või lihtlsalt toreda lõpulooga," sõnas Mõttus lõpetuseks.

Mirjam Mõttus Autor/allikas: Imre Arro
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: