Ultima Thule tänab suurkontserdiga fänne ning lahkunud bändiliikmeid

Raul Vaigla ja Ultima Thule
Raul Vaigla ja Ultima Thule Autor/allikas: Rene Suurkaev / ERR

Ansambel Ultima Thule annab kevadel kontserdi, millega tehakse kummardus nii lojaalsele publikule kui ka lahkunud bändiliikmetele.

Ansambel Ultima Thule jõudis esimest korda publiku ette 27. veebruaril 1987. aastal Linnahallis, kui kohal oli ligi 4000 muusikasõpra. Laval olnud noored muusikud mängisid end paari aastaga Eesti ühe olulisema ja mõjukama rokkbändi hulka. Tuntusele aitasid kaasa ka laulva revolutsiooni aegadel esitatud patriootilised ja iroonilised lood.

Nüüd, 36 aastat hiljem, ootab legendaarne ansambel kõiki vanu ja uusi fänne ainsale kontserdile, kus pikale loomingulisele rännakule vaatavad lisaks neile tagasi keelpillikvartett ja plejaad nimekaid külalisi. 

Oma tõlgenduses esitavad Ultima Thule lugusid Tõnis Mägi, Vaiko Eplik, Hardi Volmer, Robert Linna, Tanel Padar, Mikk Tammepõld, Erkki-Sven Tüür, Marie Vaigla ja Mari Jürjens.

"Kontserdiga teeme kummarduse kõigile kaasteelistele ning ansambli lahkunud liikmetele Riho Sibulale, Slavka Kobrinile ja Silvi Vraidile. Samuti oma publikule, kes on olnud koos meiega 36 aastat. Koos sõpradega tuleb esitusele läbilõige Ultima Thule muusikalisest pärandist," lausus bändi kitarrist Raul Vaigla. 

 Kontsert toimub 8. aprillil Tallinnas Alexela kontserdimajas.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: