Kõpper Eesti Laulu poolfinaalist: kui kolm nime olid välja öeldud, siis pulss läks kõrgemaks küll

Saates "Hommik Anuga" kinnitas Meelik Samel, et tegelikult tegutses ansambel Meelik juba aastaid tagasi Gustav Adolfi gümnaasiumis, kuid loo "Oblivion" tõttu võtsid nad omale vahepeal uue bändinime Tenfold Rabbit.

Martin Petermann sõnas, et Tenfold Rabbiti edulugu sai alguse ikkagi Eesti Laulult. "Sealt tuli pärast nii palju kontserte ja tegemisi, eks see aasta pärast Eesti Laulu oli kõige ägedam," kinnitas ta.

Meelik Samel lisas, et enne Eesti Laulu olid nad lihtsalt üks koolibänd. "Me salvestasime ühe bändika demo ja saatsime selle Eesti Laulule," mainis ta ja tõi välja, et tegelikult kandis nende bänd enne juba aastaid tagasi Meeliku nime. "Kuna "Oblivion" oli ingliskeelne, siis see ei haakunud enam selle kontseptsiooniga, seega see lugu tegi ansambel Meelikust Tenfold Rabbiti."

Bändinimel Meelik on nende enda sõnul palju erinevaid tõlgendusi. "Võrdlemisi rariteetne nimi, aga mina arvan, et üks tore viis, kuidas seda näha, on nii, et eesti keeles on vahva väljend ülemeelik, aga kuna me oleme nii tagasihoidlikud noormehed, siis me oleme lihtsalt Meelik," ütles Meelik Samel.

"Kui kolm nime olid välja öeldud, siis ma mäletan seda tunnet küll, et pulss läks kõrgemaks, ma nautisin seda väikest adrenaliinitulva väga, see on tore, et on asju, mis tekitavad elevust," meenutas Andres Kõpper Eesti Laulu poolfinaali.

Toimetaja: Kaspar Viilup, intervjueeris Anu Välba

Allikas: "Hommik Anuga"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: