Eesti Laulu finalist Alika jagas konkrentidele punkte: olen alati rokitšikk olnud

"Ringvaade" alustas taas Eesti Laulu finalistide tutvustamist – esimesena oli saates külas Alika. Lisaks intervjuule peavad artistid traditsiooniselt oma kaasvõistlejatele punkte panema.

Alika, keda üheks võistluse favoriidiks peetakse, tõdes, et ühest küljest on soosiku staatus tore, kuid teisest küljest paneb see siiski pinge peale. "Nüüd sa saad aru, et inimesed usaldavad sind ja sa pead finaalis kõike näitama. Ma luban, et ma teengi kõike," sõnas ta.

Finaalis plaanib laulja küll pisut lavasõud muuta, kuid valdavalt jääb etteaste samaks. "Kõige suurem rõhk on vokaalil ja emotsioonidel. See oleks väga tore, kui finaalis saaksid inimesed kolmeks minutiks – mis on nii väike aeg – minuga koos sellele muusikalisele reisile minna," rääkis laulja.

Alika punktid:

Alika punktid Autor/allikas: ERR

Enim punkte sai Alikalt Ollie ja Bedwetters. "Ma olen esimesest päevast rokitšikk olnud ja sel aastal meeldivad mulle need mõlemad. Ollie laul on hästi kvaliteetne," märkis ta.

Toimetaja: Karmen Rebane

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: