Uus võistlussaade otsib värskeid tantsutalente

Tantsusaate
Tantsusaate "Tantsi võidu!" üleskutse Autor/allikas: Janisos/Pixabay

ETV+ kuulutas välja konkursi uude võistlussaatesse "Tantsi võidu!" osalejate leidmiseks.

Uus meelelahutussaade tantsustiilidele piiranguid ei sea ning saatesse on oodatud kandideerima nii tänavatantsu harrastajad, klassikalise või moodsat tantsu viljelejad kui ka võistlustantsu või rahvatantsu talendid. Stiilist olulisemad on tantsijate oskused ja julgus neid ka teistele näidata.

Oodatud on nii soolotantsijad, paarid kui ka kuni kuueliikmelised grupid. Saatesse oodatakse osalejaid sõltumata emakeelest, kuivõrd tants on universaalne väljendusviis.

Kandideerida saavad tantsijad alates 13. eluaastast, vanuse ülempiir konkursil puudub. Uue talendisaate konkurss on avatud 10. veebruarini, kandeerimiseks peab täitma veebiankeedi. Lisaks isikuandmetele peab saatesse kandideerimiseks esitama tantsuvideo, mis võib olla salvestatud spetsiaalselt saate tarvis või on viimase aasta jooksul linti võetud.

Saatesse kandideerijate vahel tehakse eelvalik inimestest, kes kutsutakse veebruari teises pooles casting'ule Tallinnas, Tartus ja Narvas. Saate salvestused toimuvad märtsis ja aprillis Tallinnas.

"Tantsi võidu!" saatesse pääseb 24 osalejat, kellest üks kroonitakse kevade lõpus võitjaks. Registreerumine on avatud siin.

Lisaküsimuste korral kirjuta aadressil [email protected].

Toimetaja: Karmen Rebane

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: