Eesti Laulu finalist Janek lubas finaaliks lava-show paremaks muuta

Foto: Priit Mürk/ERR

Eesti Laulu finalist Janek (Janek Valgepea) sõnas ERR Menule antud intervjuus, et tegelikult ta enda edasipääsu ei uskunud. Laulja lubas finaalis parema lava-show anda.

"Suur pingelangus. Ma tegelikult ei uskunud, et täna edasi saan," rääkis Janek finaali jõudmisest. Tema nimi hõigati välja viimasena.

"Enda esitlusega jäin rahule, lihtsalt laval olid mõned asjad, mis ei sõltunud kahjuks minust," tunnistas Janek, kes esitas lugu "House Of Glass". "Aga nüüd, kui mul on võimalus finaalis esineda, siis me saame kindlasti need asjad ära parandada ja show paremaks muuta."

"See on tõenäoliselt pisike asi, mida televaataja ei märka, aga võib-olla annab see laulule veel natuke hoogu juurde," jäi Janek salapäraseks, mida ta täpsemalt finaali etteaste jaoks muudab.

Janeku sõnul jäi üks tema lemmikutest kaasvõistlejatest finaali ukse taha, kelleks oli Mia. "Kindlasti Alika," vastas laulja küsimusele, keda ta sooviks teisest poolfinaalist Eesti Laulu finaalis näha. "Ja näiteks Sissi."

Eesti Laulu esimene poolfinaal Autor/allikas: Ken Mürk/ERR
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: