Teadusvõistlus "Rakett 69" tunnustab algaval hooajal ka õpetajaid

"Rakett 69" Autor/allikas: Vesilind

21. jaanuaril stardib ETV-s teadusvõistluse "Rakett 69" 13. hooaeg, kus 12 noort püüab võita 15 000 euro suurust teadusstipendiumit. Lisaks teeb saatesari kummarduse õpetajate olulisele rollile ning premeerib võitjat enim mõjutanud pedagoogi.

"Oleme juba enam kui kümme aastat pakkunud nutikatele noortele võimalust oma teadmisi telesaate vahendusel näidata ning parimaid on selle eest ka mitmel moel tunnustatud," sõnas saatesarja juht Aigar Vaigu. "Seekord tunnustame aga ka neid, kes noori nutikateks vormivad - õpetajaid. Kaasame neid saatesse kohtunikena ning võistluse võitja saab finaalsaates esile tuua teda enim positiivselt mõjutanud õpetaja."

"Rakett 69" 13. hooaja peavõitjat premeerib Eesti Teadusagentuur 15 000 euro suuruse teadusstipendiumiga, lisaks annab tüdrukute tehnoloogiaring HK Unicorn Squad välja rahalised auhinnad parimale tüdrukule ja silmapaistvaimale raketlasele. Võistluse kolm parimat saavad õppima asuda Tartu Ülikooli, Tallinna Tehnikaülikooli, Eesti Maaülikooli või Tallinna Ülikooli vabalt valitud erialale.

"Rakett 69" 13. hooaeg stardib ETV-s laupäeval, 21. jaanuaril kell 19.30.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: